środa, 10 kwiecień 2019 12:39

Ruszył proces swarzędzkiego pedofila

fot. W poznańskim Sądzie ruszył proces 34 – letniego swarzędzanina, który składał 13 – letniej dziewczynce propozycje o charakterze seksualnym. fot. W poznańskim Sądzie ruszył proces 34 – letniego swarzędzanina, który składał 13 – letniej dziewczynce propozycje o charakterze seksualnym.

W minionym tygodniu rozpoczął się proces 34 - letniego Łukasza B. który w internecie  składał propozycje o charakterze seksualnym 13 – letniej dziewczynce. Swarzędzanin został zatrzymany podczas policyjnej zasadzki w poznańskim McDonalds, gdzie umówił się na spotkanie z nastolatką.

Cała sytuacja miała miejsce na początku październiku 2017 roku.  Mieszkaniec Swarzędza, Łukasz B. na czacie jednego z portali internetowych poznał 13 – letnią Sandrę. Po kilku rozmowach zaczął składać dziewczynce propozycje o charakterze seksualnym. Wkrótce poznał też numer telefonu nastolatki i zaczął pisać do niej wulgarne smsy a także dzwonić, wypytując o intymne szczegóły. Wkrótce policja namierzyła mężczyznę. - 13 października swarzędzcy policjanci otrzymali niepokojące informacje o tym, że na jednym z portali społecznościowych mieszkaniec Swarzędza kieruje do 13 – letniej dziewczynki propozycje o charakterze seksualnym – relacjonował  „TS” w 2017 roku komisarz Piotr Borowiak, zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Swarzędzu. Funkcjonariusze nawiązali szybko współpracę z tzw. "łowcą pedofilów. Po kilku dniach, gdy pedofil zaproponował 13 – latce  spotkanie w poznańskim McDonalds, wpadł tam w policyjną zasadzkę. Mężczyzna został zatrzymany. Policjanci zabezpieczyli też stenogramy "pikantnej" korespondencji, którą zatrzymany prowadził z dziewczynką w internecie i przez telefon.  Kilka dni temu w poznańskim Sądzie rozpoczął się proces  pedofila ze Swarzędza. 34 – latek  przyznał się do stawianych mu przez Prokuraturę zarzutów. Jak tłumaczył jednak przez Sądem nie miał złych intencji  i nie chciał nastolatce zrobić nic złego. Prosił o łagodny wymiar kary. Sąd ma ogłosić wyrok w sprawie swarzędzanina 15 kwietnia.

kk

 

 

Skomentuj

Okladka-24_2009.jpg
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły