środa, 13 luty 2019 21:23

Narkotyki w bagażu

Fot. Morfinę, marihuanę i inne substancje narkotyczne oraz tabletki i strzykawki odkryli swarzędzcy policjanci w bagażu trójki podróżnych. Fot. Morfinę, marihuanę i inne substancje narkotyczne oraz tabletki i strzykawki odkryli swarzędzcy policjanci w bagażu trójki podróżnych.

Morfinę, marihuanę i inne substancje narkotyczne oraz tabletki i strzykawki odkryli swarzędzcy policjanci w bagażu kobiety i dwóch mężczyzn, na jednej ze stacji benzynowych w Swarzędzu.

Tydzień temu  – na jednej ze stacji benzynowych  - policjanci ze swarzędzkiego Komisariatu zauważyli podejrzanie zachowujących się mężczyzn, którzy na widok przejeżdżającego radiowozu nerwowo coś chowali. - Policjanci niezwłocznie podjęli działania w celu lustracji pojazdu podróżnych. W  bagażu dwóch mężczyzn i kobiety - mieszkańców Krakowa - funkcjonariusze znaleźli strzykawki, igły, tabletki, marihuanę oraz inne substancje narkotyczne - w tym morfinę – informuje komisarz Piotr Borowiak, zastępca komendanta swarzędzkiej policji. Cała trójka została zatrzymana i doprowadzona do Komisariatu Policji  w Swarzędzu. - Policjanci nawiązali kontakt z krakowskimi stróżami prawa, którzy jak się okazało dobrze znają zatrzymanych – dodaje komisarz Borowiak.  Teraz o ich losie zdecyduje Prokurator.  

Kk

Skomentuj

Okladka-24_2009.jpg
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły