Rozmaitości (479)

Jasiu, Franek, Olek, Wojtek to najpopularniejsze imiona wśród chłopców, jakie nadawali swoim pociechom w 2018 roku swarzędzanie. Wśród dziewczynek prym wiodły Zuzie, Maje, Zosie i Marysie.
wtorek, 05 marzec 2019 19:09

Łupy chowali pod podłogą

Swarzędzka policja zatrzymała na terenie jednego z zakładów przy Rabowickiej pięć osób - zatrudnionych w firmie zewnętrznej, obsługującej VW - które kradły części metalowe. Straty oszacowano na ponad 50 tys. zł. Część łupów udało się odzyskać.
środa, 13 luty 2019 21:23

Narkotyki w bagażu

Morfinę, marihuanę i inne substancje narkotyczne oraz tabletki i strzykawki odkryli swarzędzcy policjanci w bagażu kobiety i dwóch mężczyzn, na jednej ze stacji benzynowych w Swarzędzu.
piątek, 08 luty 2019 17:44

Wypadły z drogi

Do groźnego wypadku drogowego doszło w miniony wtorek, 4 lutego br. między Kobylnicą a Janikowem. Zderzyły się tam dwie osobówki. Siła uderzenia była tak duża,  że oba rozbite auta wypadły z drogi, a kierowcy  z obrażeniami ciała trafili do szpitala.
piątek, 08 luty 2019 11:45

Walentynkowe pizza party w ETC Swarzędz

Już w najbliższą sobotę centrum handlowe ETC Swarzędz przygotowało dla swoich klientów naprawdę nietypową niespodziankę – Pizza Party. Impreza odbędzie z okazji zbliżających się Walentynek.
Szukasz pracy na stałe a może na jakiś czas? Masz nadmiar wolnego czasu? Potrzebujesz gotówki? Zostań Opiekunem osób starszych w Niemczech i spełniaj się pomagając innym! Zapraszamy na spotkanie w swarzędzkim Ośrodku Kultury, 6 lutego o godz. 10.00.
niedziela, 03 luty 2019 14:25

Alarm bombowy w swarzędzkim Kauflandzie

W minioną środę  ewakuowano swarzędzki market sieci Kaufland. To skutek informacji o podłożonym ładunku wybuchowym jaka trafiła do służb. Ewakuowano też obiekty sieciówki w Poznaniu i Czerwonaku.
niedziela, 03 luty 2019 14:25

Alarm bombowy w swarzędzkim Kauflandzie

W minioną środę  ewakuowano swarzędzki market sieci Kaufland. To skutek informacji o podłożonym ładunku wybuchowym jaka trafiła do służb. Ewakuowano też obiekty sieciówki w Poznaniu i Czerwonaku.
poniedziałek, 28 styczeń 2019 21:18

Wymiana pieca: im szybciej, tym lepiej

Ograniczenie rodzaju spalanych paliw stałych, emisji z nieekologicznych pieców, a ostatecznie ich likwidacja – takie są założenia obowiązującej od maja ubiegłego roku uchwały antysmogowej dla województwa wielkopolskiego. Oznacza to, że w przeciągu najbliższych lat większość z nas będzie musiała dostosować swoje piece do nowych standardów.
czwartek, 24 styczeń 2019 21:42

Wymień piec na ekologiczny

Można już składać wnioski o  dotację do wymiany pieca opalanego paliwem stałym na ekologiczne źródło ciepła (m.in. kocioł gazowy lub elektryczny).
startPoprzedni artykuł12345678910Następny artykułkoniec
Okaldka-12_2019.jpg
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły